Promocje

 

Ogłaszamy promocję czasową na smar do systemów centralnego smarowania klipsownic
serii FCA firmy Poly-clip System.

Tylko do końca lutego mogą Państwo otrzymać dodatkowy jednorazowy rabat 5%
na zakup 1 kartonu (12 sztuk).

  • Systemy centralnego smarowania instalowane w najnowszej generacji klipsownicach FCA znacznie skracają czas przestoju maszyny, przeznaczany na manualne czynności konserwacyjne, a ich obsługa sprowadza się do kliku „kliknięć” na panelu operatorskim przez Operatora.
  • Klipsownice FCA same dbają o swoją „kondycję techniczną”, przypominając Operatorowi o konieczności przeprowadzenia smarowania po określonej ilości wykonanych cyklów lub limicie czasowym. Wspomniana „dbałość o kondycję” wymaga od strony Użytkownika, zasilenia systemu centralnego smarem specjalnym, gwarantującym właściwe funkcjonowanie urządzenia w zakresie mechanicznym.   

Już dziś znajdziecie Państwo w naszej stałej sprzedaży specjalny smar do centralnego smarowania klipsownic serii FCA Firmy Poly-Clip System.Szczegółowy opis produktu znajduje się w sekcji "do pobrania".

NASZA NOWOŚĆ – smar specjalny #01-P169009 – którą mamy zaszczyt Państwu przedstawić, zdecydowanie przyczynia się do redukcji kosztów napraw urządzeń wynikających z niewłaściwego smarowania, o czym przekonało się już wielu naszych Klientów.

 

Kontakt:

Centrum Serwisowe Promar
e-mail: serwis@promar.pl
tel.: 32 758 14 00 do 09

.................................................................................................

Oferujemy najnowsze rozwiązanie firmy INOTEC dotyczące sit do kutrów przelotowych I175 oraz I225.

Po wielomiesięcznych badaniach w dziale rozwoju, wprowadzamy wraz z firmą INOTEC na polski rynek najnowszą generację sit w wersji ADVANCED.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się w sekcji "do pobrania".

newsletter