Promocje Serwisu Promar

08 luty 2018

 

Jednym z aspektów działalności Centum Serwisowego Promar jest sprzedaż części do sprzętu oferowanego
przez naszą firmę.
Dbając o atrakcyjność oferty, wprowadzamy okresowe promocje na wybrany asortyment.

Zachęcamy serdecznie do regularnego odwiedzania zakładki: Centrum Serwisowe/Promocje.

 

Najnowszą promocję obowiązującą w lutym 2018r. stanowi dodatkowe jednorazowe 5% rabatu na zakup kartonu (12 sztuk) smaru do systemów centralnego smarowania klipsownic serii FCA firmy Poly-clip System.

  • Systemy centralnego smarowania instalowane w najnowszej generacji klipsownicach FCA znacznie skracają czas przestoju maszyny, przeznaczany na manualne czynności konserwacyjne, a ich obsługa sprowadza się do kliku „kliknięć” na panelu operatorskim przez Operatora.
  • Klipsownice FCA same dbają o swoją „kondycję techniczną”, przypominając Operatorowi o konieczności przeprowadzenia smarowania po określonej ilości wykonanych cyklów lub limicie czasowym. Wspomniana „dbałość o kondycję” wymaga od strony Użytkownika, zasilenia systemu centralnego smarem specjalnym, gwarantującym właściwe funkcjonowanie urządzenia w zakresie mechanicznym.   

Już dziś znajdziecie Państwo w naszej stałej sprzedaży specjalny smar do centralnego smarowania klipsownic serii FCA Firmy Poly-Clip System.

NASZA NOWOŚĆ – smar specjalny #01-P169009 – którą mamy zaszczyt Państwu przedstawić, zdecydowanie przyczynia się do redukcji kosztów napraw urządzeń wynikających z niewłaściwego smarowania, o czym przekonało się już wielu naszych Klientów.

 

Kontakt:

 

Dział Sprzedaży Części
Centrum Serwisowe Promar
e-mail: czesci@promar.pl
tel.: 32 758 14 57

 

newsletter