PL
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
UE

O nas

Działamy w branży spożywczej od 30 lat. Codzienną pracą udowadniamy, że nasza misja „Nadajemy życiu smak” nie jest pustym frazesem. Emocjonalny, przyjacielski i zaangażowany stosunek wszystkich pracowników do firmy jest podstawą naszej pracy. Pracy, która dzięki zrównoważeniu priorytetów w naszym życiu jest dla nas przyjemnością. To zaangażowanie i wspólny wysiłek w codziennej realizacji celów wyznaczonych przez Zarząd umożliwiają utrzymanie najwyższych standardów działania firmy. Wiemy, że spektakularny wzrost Promaru jest efektem naszego entuzjazmu, kreatywności i ciężkiej pracy.

Czujemy się partnerem sukcesu naszych Klientów. Stabilność Promaru codziennie gwarantuje im powtarzalność i dostęp do unikalnej wiedzy. Staramy się być inspiracją w wyzwaniach, w odpowiedzialnym i równocześnie twórczym podejściu do biznesu.

Jako partner wiodących światowych marek zapewniamy komfort współpracy z najlepszymi. Dajemy pewność doradztwa technologicznego i pomocy na każdym etapie realizacji projektu.

Formularz kontaktowy

NEWSLETTER
Prześlij nam swój adres e-mail, a będziesz otrzymywać najnowsze artykuły!

Należymy do